SONIK

Sonik Sports dla karpiarzy

Firma Sonik Sports została założona w 2008 roku przez grupę podobnie myślących wędkarzy, którzy połączyli pasję do sportu z dogłębną znajomością branży i doświadczeniem. Główna siedziba i magazynowe centrum dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii znajduje się w Northumberland w Wielkiej Brytanii.

Firma ma również silną pozycję i stale rosnącą obecność w całej Europie, a teraz posiada drugie centrum dystrybucyjne w pobliżu Pragi, w Czechach, obsługujące europejską sieć dealerów.

Bestsellery karpiowe w dobrej cenie w sklepie NG24

Marki takie jak Xtractor, Tournos, SK-TEK, VaderX i Gizmo stały się bardzo ugruntowane i są używane przez karpiarzy na całym świecie.

Sonik zasłynął w Polsce jako producent wędek karpiowych bardzo dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie. Powstały całe serie wędek rzutowych jak i do wywózki. 

Dziś to cała paleta wędek karpiowych Insurgend, Recon czy Xtractor o krzywych rzutowych w przedziale 2,5lb do 5,5lb spod.

Należy również wspomnieć o kołowrotkach karpiowych do rzutu, ze sztandarowym Tournos GS 10000 jak i kołowrotu z wolnym biegiem Vaderx PRO FRS 10000. 

Znajdziemy w ofercie również inne rozmiary oraz serię kołowrotków feeder Commerial 3000, 4000 i 5000

Kolejną grupą produktów są namioty karpiowe i brolly.

Na bazie szybkorozkładanego "pajączka" powstał AXS Bivvy i AXS Camo oferujące doskonałe materiały i szybkie rozkładanie w każdych warunkach.

Podobnie duży namiot, jeden z większych o konstrukcji szybko rozkładalnej czyli 2-3 osobowy namiot karpiowy AXS Bivvy 2 man oferujący wyskokość wewnątrz aż 190cm wysokości.

Jeżeli chodzi o bestsellery to ciężko nie zauważyć łóżek i krzeseł karpiowych oraz foteli, z najwygodniejszym w swojej klasie Sk-Tek Sunchair

Całość dopełniają rodpody i podpórki: Stanz, Vaderx i Xtractor, w wersjach zarówno na 3 jak i 4 wędki.

Jeżeli chodzi o sygnalizację brań to popularnością i niezawodnością wyróżnia się seria Gizmo 3+1 z lampką do namiotu oraz hangery Gizmo Litez Bob  w 5 popularnych kolorach.

Wszystko dla karpiarzy i nie tylko

Ale nie chodzi tylko o karpie, Sonik nadal produkuje wysokiej jakości wędki morskie, spinningowe i spinningowe, kołowrotki i akcesoria oraz będzie nadal poszerzał swoją ofertę we wszystkich tych sektorach tego sportu.

Patrząc na stale poszerzaną gamę produktów firmy Sonik, zawsze możesz być pewien, że każdy produkt jest produkowany dla wędkarzy przez wędkarzy, których głównym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta z każdego produktu.

 • nowość
Fotel karpiowy SONIK SK-TEK SUNCHAIR Fotel karpiowy SONIK SK-TEK SUNCHAIR
Producent: SONIK
Cena:

850,00 zł

zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Czapki z daszkiem SONIK MULTICAM/MESH CAP Czapki z daszkiem SONIK MULTICAM/MESH CAP
Producent: SONIK
Cena:

89,90 zł

zobacz więcej
 • nowość
Fotel karpiowy SONIK SK-TEK FOLDING CHAIR Fotel karpiowy SONIK SK-TEK FOLDING CHAIR
Producent: SONIK
Cena:

349,90 zł

zobacz więcej
 • nowość
Fotel karpiowy SONIK SK-TEK FOLDING CHAIR COMPACT Fotel karpiowy SONIK SK-TEK FOLDING CHAIR COMPACT
Producent: SONIK
Cena:

329,90 zł

zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 691 606 404
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl