PB Products

PB Products to doskonałe akcesoria karpiowe

Marka, którą wszyscy znają i z której produktów zapewne też korzysta się z wielką przyjemnością, powstała w 1995r. Firma PB Products została utworzona przez Pieta Vogla, Bertusa Wagenaara i Henka van Berkela.

Od początku istnienia firmy mottem przewodnim stała się jakość i innowacyjność.

Do dziś produkowane są rewelacyjne produkty z tego okresu: plecionka w otulinie Green Hornet, czy Jelly Wire oraz żyłka główna Control, czy legandarna strzałówka Shield, znana w Polsce jako strzałówka Żółwik.

Dziś PB Products stał się integralną częścią konsorcjum Dutch Tackle Company BV, która zapewniła dalszy dynamiczny rozwój i systematyczne wprowadzanie nowych oryginalnych produktów i patentów.

Być może niewielu karpiarzy zdaje sobie z tego sprawę, ale PB Products jako pierwsza wypuściła na rynek wiele produktów, które szybko stały się inspiracją dla wielu innych firm.

Przykładem mogą być nożyczki do plecionki Cutter Plier, pozycjonery haka w kształcie wyprofilowanej rurki gumowej Aligner, plecionka-leader Silk Wire, leader bez rdzenia ołowianego, plecionka dociążona, miękka Silk Ray, czy wprowadzona w 2020r. Plecionka z dociążoną otuliną Downforce Tungsten, czy innowacyjny materiał zna leadery Hollow Kevlar, czy pierwsza na świecie rozciągliwa na powietrzu plecionka Stretch Attack.

Co roku firma zaskakuje kilkoma-kilkunastoma nowymi produktami, nie spotykanymi u innych.

Marka PB Products obsługuje wielu klientów na całym świecie. PB Products jest obecnie reprezentowane w prawie wszystkich krajach europejskich. Tak, nawet w Rosji. Jakość i innowacyjność wciąż przekonują zarówno naszych dealerów, jak i konsumentów.

PB Products ma jasną misję. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby zaoferować najbardziej pożądany pakiet karpiowy na świecie, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo rybom za każdym razem.

PB Products w jak najmniejszym stopniu obciąża środowisko podczas całego procesu opracowywania produktu. We współpracy z zespołem specjalistów i krytycznych wędkarzy karpiowych opracowywane są nowe systemy zorientowane na przyszłość. Tematy i szczegóły, takie jak opisane wcześniej bezpieczeństwo ryb, zapewnią bardziej zrównoważone i zdrowsze karpie w łowisku.

Tu kolejny firmowy patent PB Products, najbezpieczniejszy dla ryb klips i całą ideologię HIT And Run.

Jest to pierwsze rozwiązanie uwalniające zarówno ciężarek jak i całą zerwaną żyłkę/linkę.

Przyjazność dla środowiska przyniesie korzyści przyrodzie w ogólności, a także będzie promować zrozumienie i współpracę z aktywistami, unikając w ten sposób ograniczeń regulacyjnych. PB Products w ten sposób pozytywnie przyczynia się do zrozumienia i akceptacji naszego szeroko wspieranego hobby; łowienie karpi.

Najnowszym przykładem takiej dbałości o środowisko są biodegradowalne stopery do kulek Hair Stops rozkładające się w warunkach naturalnych ok pół roku, nie pozostawiając śladu w środowisku naturalnym i wodzie.

 

 

Anti Eject Hook DBF size 8 10szt Anti Eject Hook DBF size 8 10szt
Producent: PB Products
Cena:

10,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 691 606 404
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl