Latarka Skills Ultralight Weight 0
Latarka Skills Ultralight weight

Lampki, latarki i czołówki to jedne z najważniejszych i jednocześnie podstawowych elementów wyposażenia naszego karpiowego ekwipunku. Nie wyobrażam sobie nocnego holu ani tym bardziej wywózki z pontonu przy słabym świetle. Podczas wyboru czołówki zawsze skupiam się na kilku najważniejszych dla mnie aspektach, a będzie to: moc światła, waga oraz wbudowana bateria z możliwością ładowania przez  Powerbank.


Wyżej wymienione warunki spełnia latarka Skills Ultra Lightweight, która jest dostarczana z hardcasem czyli sztywnym etui ochronnym. Niewątpliwym atutem jest wbudowana bateria litowo-polimerowa, która wytrzymuje nawet do 200 godzin ciągłego świecenia. Bardzo niska waga wynosząca zaledwie 45g sprawia, że możemy komfortowo spać z latarką na głowie. Do wyboru cztery tryby świecenia światła białego (uruchamiamy lewym przełącznikiem): światło bardzo mocne, światło mocne, światło słabe oraz stroboskob. Prawy przycisk umożliwia zmianę koloru światła na zielone lub czerwone. Po wciśnięciu dwóch przycisków jednocześnie i przytrzymaniu przez 3s uruchamiamy funkcję blokady, która zabezpiecza latarkę przed przypadkowym włączeniem. Oczywiście  w komplecie z czołówką otrzymujemy kabel służący do ładowania urządzenia.


Pewnie zastanawiacie się jak czołówka sprawdza się w praktyce? Dwie zasiadki w lutym oraz problemy z prądem po ostatnich wichurach utwierdziły mnie w przekonaniu, że to jedna z lepszych jeśli nie najlepsza latarka na rynku w tym przedziale cenowym. Szeroko rozproszone światło białe jest niezwykle przydatne podczas nocnego holu i wszystkich czynności wykonywanych we wnętrzu namiotu. Światło zielone doskonale spisze się w miejscach z dużą ilością komarów i meszek ponieważ robactwo unika tego koloru. Czerwona dioda świetnie podświetla żyłki i plecionki, które są słabo widoczne tuż po zmroku.Elastyczny pasek zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Nie czujemy dyskomfortu nawet po kilku godzinach z latarką na głowie. Dlatego jeśli stoicie przed wyborem czołówki koniecznie zapoznajcie się z modelem Skills Ultra Lightweight, gwarantuje, że się nie zawiedziecie :)

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 691 606 404
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl