Wędki spinningowe i podbieraki

Wędka na spinning od markowego producenta

Nasz asortyment został starannie wyselekcjonowany. Można u nas znaleźć wyłącznie wysokiej jakości produkty z najlepszych materiałów Zarówno lekki, jak i ciężki spinning wymaga specjalistycznego wyposażenia. To wędki spinningowe, jako niezbędny element tej metody, w dużej części są odpowiedzialne za sukces połowu. Dlatego należy zainwestować w profesjonalny sprzęt. Przyniesie on nie tylko efekty, ale również przyjemność z wędkowania techniką spinningową.

Wędka spinningowa o optymalnej długości

Postawiliśmy na możliwie najszerszą ofertę. W związku z tym można u nas znaleźć wędki spinningowe o długości od 180 cm do nawet 300 cm. Produkty do 210 cm sprawdzają się znakomicie przy połowie z łodzi lub podczas stania bezpośrednio w wodzie. Z kolei modele nieprzekraczające 270 cm uznawane są za uniwersalne. Taka wędka spinning wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości, możliwością zastosowania na łodzi oraz z brzegu, a także lekkością. Wobec tego poleca się je zwłaszcza początkującym miłośnikom wędkowania. Przydadzą się jednak również jako dopełnienie kompletu każdej doświadczonej w temacie osoby.

Wędka do spinningu powyżej 270 cm jest już sprzętem w pełni profesjonalnym. Pozwala osiągnąć daleki rzut i złapać naprawdę ciężkie ryby. Opanowanie sztuki połowu wędką o 300 cm wymaga przy tym dobrego treningu i obeznania z połowem, więc korzystają z niej głównie osoby biegłe w sztuce.

Wytrzymała wędka spinningowa z kołowrotkiem

Podczas wyboru właściwego sprzętu należy jeszcze zwrócić uwagę na jej ciężar wyrzutu. To w pewnym sensie „moc” wędki. Od niej zależy połów konkretnego gatunku ryb, również – a może przede wszystkim, drapieżnych. Jeśli chodzi o spinning wędka ultralight (2-10 g) przyda się do okoni, pstrągów czy kleni. Nieco cięższa (do 20 g) poszerzy możliwości o sandacze oraz szczupaki. To tak zwany lekki spinning.

Wędka spinningowa o ciężarze wyrzutu między 30 a 120 g jest niezbędna do kategorii ciężkiej. Umożliwia złapanie sumów, głowacic, troci i pozostałych ryb tego rodzaju. Warto o tym pamiętać podczas przygotowań do połowu w danym miejscu., które zapewniają długoletnią wytrzymałość. Odpowiednio skonstruowane wędki spinningowe z kołowrotkiem marki Rozemeijer nie zawiodą nawet podczas wyjątkowo trudnych sytuacji.

Dodatkowe informacje na temat wędek spinningowych można otrzymać po skontaktowaniu się z nami telefonicznie lub mailowo. Doradzimy wybór modelu oraz odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium